SIA “PRIZMA”
Reģ. Nr. LV 40103061003
Valdeķu ielā 1,
Rīgā, LV 1004,
Latvija

Biroja adrese:
Margrietas ielā 7,
Rīgā, LV 1046
Tālr./fakss: 67617010

Valdes priekšsēdētājs Paulis Dzindulis 
AS SEB Banka, Āgenskalna filiāle,
IBAN: LV73UNLA0050000517905

 

Grāmatvedība

Vita Apsīte
galvenā grāmatvede

+ 371 67610141

 

Transporta daļa

Jānis Podnieks
Loģistikas nodaļas vadītājs
Tālrunis: +371 67619227
Mob.tālr.: +371 29494504
Fax + 371 67408273

Lauris Baumanis
Transporta menedžeris (imports Skandināvija-Baltijas valstis)
Tālrunis: + 37167619227
Mob.tālr.: + 37129182867

Artis Geste
Transporta menedžeris (eksports Baltijas valstis-Skandināvija)
artis.geste@prizma.lv
Mob.tālr. +37129197560

Krista Lilienfelde
Iekšzemes pārvadājumi pa Skandināviju
krista.lilienfelde@prizma.lv
Mob.tālr.: +37120274004

Kaspars Manovskis
Iekšzemes pārvadājumi pa Skandināviju
kaspars.manovskis@prizma.lv
Mob.tālr.: +37125449238

Gundars Vernavs
Iekšzemes pārvadājumi pa Skandināviju
gundars.vernavs@prizma.lv
Tālrunis: +37167611639
Mob.tālr.: +37129120517 
Uvis Ramats
Iekšzemes pārvadājumi pa Skandināviju
uvis.ramats@prizma.lv
Tālrunis: Mob.tālr.: +37125806526

Rolands Sparāns
Kravu pārvadājumi pa Eiropu, Baltiju, Krieviju
Tālrunis: +37167611127
Mob.tālr.: +37129342348

Dmitrijs Popovs
Kravu pārvadājumi pa Eiropu, Baltiju, Krieviju
dmitrijs.popovs@prizma.lv
Tālrunis: +37167612723
Mob.tālr.: +37127024405

Monta Bojāre
Kravu pārvadājumi pa Eiropu, Baltiju, Krieviju
monta.bojare@prizma.lv
Mob.tālr.: +37120017646